Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów zaledwie raczkuje, jednak gdyby jednak przyjrzeć się temu dokładniej polscy producenci są w stanie przedstawić nam godne uwagi projekty!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie jest przeszkoda klientów? Brak odpowiednich umiejętności projektujących czy też ludzie są zbytnio wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy też innej części garderoby nie trzeba wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy sprawdzić miejscowy asortyment.

Reasumując postarajmy się pokochać to co Polskie! Zostawmy mity i dajmy szansę tutejszym producentom i pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety