Czy znasz 3 podstawowe terminy charakteryzujące stereotypową damę? Ja znam: uczucie, rodzina oraz ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania w nieskończoność zaangażowanego „sługi”. Jak często mówią z jednej strony potrzebują troski, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie w sekrecie pragną ażeby obecny partner czasami stawiał opór, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom także lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych dam? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub większe potrzeby, aby wiedzieć które z nich są najważniejsze i na tych skup się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna