Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w silne i pewne siebie kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z najważniejszych kryteriów praktycznej bielizny, winien być materiał, ponieważ to on świadczy o wygodzie używania jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy wypełni swoją rolę w życiu na co dzień ale też w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Bielizna tworzone są najczęściej z
tkanin naturalnych oraz tych sztucznego pochodzenia. Jeśli mowa o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- czesana i superczesana.Obie są przyjemne dla ludzkiej skóry. Bielizna bawełniana jest bardzo zwiewna a co więcej sprawia że skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również aksamitne i elastyczne. Jednak w dzisiejszym świecie mody naturalność coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, tutaj także tak jest. Przykładem może być elastan który od wielu lat jest ulepszany i ciągle znajduje spore zainteresowanie i zastosowanie. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma polyamid – oddychający materiał oraz niebywale lekki.

Beauty 77