Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w zdecydowane i świadome swojej wartości kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla partnera, co powinniśmy brać pod uwagę?
Jednym z najważniejszych kryteriów dobrej bielizny, powinien być materiał, dlatego, że to on świadczy o komforcie noszenia jej przez ciebie. To tkanina decyduje o samopoczuciu oraz także o tym czy wypełni swoją rolę w codziennym życiu ale też w wyjątkowych dla nas chwilach
Stroje bieliźniane produkowane są najczęściej z
tkanin naturalnych ale też tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa rodzaje bawełny- czesana i superczesana.Obie są przyjemne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle zwiewna a co więcej powoduje że skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się używać tkaniny bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne i rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku też tak jest. Jako przykład podamy materiał elastanowy który od wielu lat jest ulepszany i nadal pozyskuje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał i niebywale powiewny.

Beauty 77